نقل و انتقال درون استانی - اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان

تعداد افراد روی خط : 2
تعداد تقاضاهای ثبت شده : 1000
 
توجه فرمایید : تمامی عملیات انجام شده در سیستم به صورت اتوماتیک ثبت و بایگانی می گردد.
بخش های سامانه
اطلاعیه ها
 
 
 
 
 
 
در این بخش ، امکان ثبت و ویرایش فرم تقاضا فراهم می باشد . تا زمانی که مهلت زمانی ارسال فرم های تقاضا باقی باشد یا اینکه پرونده شما توسط مسئولین بررسی نگشته باشد ، امکان ورود مجدد و ویرایش اطلاعات موجود است . اما در صورت پایان مهلت زمانی ، این بخش سیستم بسته می گردد و یا در صورت بررسی فرم شما توسط مسئولین ، از ورود شما به بخش ویرایش و تغییر اطلاعات به صورت اتوماتیک جلوگیری به عمل می آید .
 
در این بخش ، امکان نمایش فرم تقاضا و پیگیری روند بررسی پرونده توسط مسئولین فراهم می باشد . همچنین چنانچه مسئولین مناطق و یا اداره کل برای شما پیام یا اطلاعیه ای ارسال کرده باشند ، امکان مشاهده آنها در این بخش می باشد .
 
در این بخش نتیجه درخواست نقل و انتقال شما نمایش داده می شود . در صورتی که نتایج اعلام گردند این بخش از سیستم فعال گشته و شما نتیجه درخواست خود را به صورت یک کارنامه کشوری مشاهده می نمایید .
 
 
با سلام و عرض ادب خدمت همکاران محترم نتایج نقل و انتقالات دایم درون استانی از تاریخ ۹۹/۴/۲جهت رویت فعال میباشد . لازم بذکر است عزیزان در صورت وجود اعتراض  احتمالی به نتایج مذکور تامورخ۹۹/۴/۷ مهلت خواهند داشت بدیهی است سامانه پس از مهلت مقرر غیر فعال بوده و هیچگونه ثبتی امکان پذیر نخواهد بود .به اطلاع همکاران محترم می رساند از تاریخ ۹۹/۴/۷ بخشنامه نقل و انتقالات موقت نیز به مناطق ارسال خواهد شد . شرایط و ضوابط بخشنامه مذکور متعاقبا اعلام خواهد شد. 
    باسلام خدمت متقاضیان گرامی : احتراما"بنا به تصمیمات متخذه در کمیسیون نقل و انتقالات استان مبنی بر اطلاع تعدادی از متقاضیان  از زمانبندی بخشنامه ، پس از بازگشایی مدارس و امکان دسترسی و ثبت نام و ارائه مدارک  آنان به مبادی خدمتی ، مهلت ثبت نام و ارائه مدارک تا 99/03/05 تمدید گردید . لازم بذکر است این مدت در جهت رضایت همکاران محترم بوده و به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود . 
باسلام و عرض ادب و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران گرامی ، با عنایت به ثبت درخواست و پیگیری انتقالات درون استانی از طریق این سایت خواهشمند است ضمن دقت در این امر از هرگونه ثبت نام در سامانه profil. medu.ir خودداری نمایند . بدیهی است با عنایت به اطلاع رسانی های صورت گرفته ، مسئولیت هرگونه عدم اخذ رمز اینترنتی و  ثبت نام در این سایتwww.zanjan.enteghalat .com (انتقالات درون استانی ) برعهده آن همکارمحترم خواهد بود .